شنبه - 2019 ژانوِيه 19 - 13 جمادي الاول 1440 - 29 دي 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 206011
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396 7:33
تعداد بازدید : 150

مدرسه کریمه اهل بیت علیهم السلام

زنگ انتخاب

در زمینه انتخابات روشنگری لازم است؛ روشنگریِ بدون اتّهام، بدون تهمت زدن، بدون مصداق معیّن کردن، امّا روشنگری اذهان مردم؛ چیز لازمی است.


یک مسئله مسئله ی نفوذ است؛ نفوذ. ما این مسئله ی نفوذ را در قضیّه ی برجام و پس از برجام مطرح کردیم؛ این خیلی مسئله ی عجیب و خیلی مسئله ی مهمّی است. کسانی که در مسائل گوناگون دسترسی به اطّلاعات دارند، خوب میدانند که چه دامی برای کشور گسترده اند یا میخواهند بگسترانند برای نفوذ کردن در حصن و حصار اراده و فکر و تصمیم ملّت ایران، با انحاء مختلفِ تدابیر و سیاستها و توطئه ها؛ این الان در جریان است؛ مردم در باب انتخابات باید خیلی متوجّه این باشند. اگر فرض کنیم عنصر نفوذی به شکلی وارد مجلس شورای اسلامی بشود یا وارد مجلس خبرگان بشود یا در ارکان دیگر نظام نفوذ بکند، مثل موریانه از داخل میجَود و پایه ها را سست میکند و فرو میریزد؛ قضیّه این جوری است. مسئله ی نفوذ خیلی مهم است که حالا من ان شاءالله عرض خواهم کرد. البتّه در این زمینه روشنگری لازم است؛ روشنگریِ بدون اتّهام، بدون تهمت زدن، بدون مصداق معیّن کردن، امّا روشنگری اذهان مردم؛ چیز لازمی است. 
به منظور بصیرت افزایی طلاب در زمانه ی حساس کنونی ،واحد فرهنگی حوزه کریمه اهل بیت علیهم السلام ،سلسله مباحث سیاسی با عنوان زنگ انتخاب برگزار کرد:
با حضور دکتر کیارش 
و
مهندس رستم قاسمی


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :