پنج شنبه - 2018 آگوست 16 - 5 ذيحجه 1439 - 25 مرداد 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 206188
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396 12:58
تعداد مشاهدات : 172

مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری

[جلسه نهم نشست صمیمانه با مدیر

برای این که وجودتان نورانی شود اهل نماز شب و سحر باشید، این گزیده ای از سخنان خانم حسنی در جمع طلاب مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری بود که در نشست صمیمانه با مدیر بیان کرد.

خدیجه میرنظامی، معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیها-ری از برگزاری جلسه نهم نشست صمیمانه با مدیر در تاریخ دوشنبه 29 فرودین ماه از ساعت 10 الی 11 در سالن اجتماعات با حضور کلیه طلاب و خانم حسنی خبر داد.

حسنی بیان کرد: ملک داعی جایگاهش در آسمان هفتم است و آسمان هفتم ظرف وجودی ما است که همان مافوق عقل می­باشد.

خداوند دارای اسماء و صفات است و  انسان­ها می­توانند این اسماء را در خود تجلی کنند و هرچه قدر با این اسماء و صفات مأنوس شویم بر ما بیشتر تجلی می­یابد؛  همانند اسم اعظم خداوند که در لحظه مرگ برای انسان­ها تجلی خواهد کرد.

وی در ادامه برای تأکید اظهار داشتند:اسماء و صفات خداوند در مورد افراد به دلیل کارهایی که انجام می­دهند در جایگاه­هایی بر ایشان تجلی پیدا می­کند؛اسم عظیم خداوند در لحظه مرگ برای همه انسان­ها تجلی پیدا می­کند که با آن عظمت و جلال روبه رو می­شود و قالب تهی می­کند.

حسنی سپس به این مطلب اشاره و خاطر نشان کردند که برای این که نورانی شویم و صفات الهی را در خود داشته باشیم باید اهل سحر و نماز شب باشیم؛ چرا که نماز شب انسان را نورانی می­کند.

بدانید که در روایات بسیار تأکید شده که سحر را از دست ندهید و اهل نماز شب باشید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :