شنبه - 2018 سپتامبر 22 - 12 محرم 1440 - 31 شهريور 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 206303
تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1396 11:31
تعداد بازدید : 159

مدرسه علميه امام خميني(ره)

برگزاری نشست سیاسی در مدرسه علمیه امام خمینی(ره)

با هماهنگی معاونت فرهنگی نشست سیاسی به سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین موحدی نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با موضوع نقش رهبری در انتخابات برگزار گردید.


ایشان با اشاره با بیانات رهبر معظم در آغاز سال 96 عنوان داشتند آنچه در درجه اول حائز اهمیت است و محور سخنان معظم له می باشد شرکت عمومی در انتخابات است به نحوی که هر کسی که می تواند باید در این حماسه حضور یافته و رأی دهد بعد از آن انتخاب شایسته است که حضرت فرمودند دخالتی در این انتخاب ندارند و خود مردم باید برای انتخاب درست تحقیق و بررسی نمایند. اگر تنشی ایجاد شود یا مشکلی پدید آید در آن زمان است که رهبر به فرموده خود وارد عمل خواهند شد ایشان فرمودند: تنها در جایی دخالت می کنند که کسی بخواهد در مقابل رأی مردم بایستد و با مزاحمت در مقابل رأی مردم ٰ رإی مردم را بشکند.پس مراقب باشیم جزء این گروه نباشیم که در مقابل رهبر ایستاده ایم

حجت الاسلام موحدی ادامه دادند: از عواملی که برخی از انسان ها را از اوج عزت به ذلت می رساند می توان به پیروی از هوای نفس،تبعیت از شیطان، دنیا طلبی، جهل، کفر و... اشاره نمود که در ایجاد فتنه و ایستادن در مقابل نظام و رهبری و زمینه سازی ایجاد نفاق در جامعه بسیار مؤثر می باشد. پس بکوشیم با اطاعت از خداوند و پیروی از فرامین ولی فقیه در حفظ نظام و آرمان های انقلابی سربازی ثابت قدم و ولایتمدار باشیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :