يکشنبه - 2018 دسامبر 16 - 8 ربيع الثاني 1440 - 25 آذر 1397
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 236426
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396 13:39
تعداد بازدید : 172

بزرگداشت مقام شامخ همسران و مادران شهدا در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س)

بزرگداشت مقام شامخ همسران و مادران شهدا در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س)

به همت واحد فرهنگی روز شنبه مورخ 12/12/96 به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) ،ویژه برنامه بزرگداشت مقام مادران و همسران شهدا به تاسی از این بانوی بزرگوار در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) برگزار گردید.

بزرگداشت مقام شامخ همسران و مادران شهدا در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س)

به همت واحد فرهنگی روز شنبه مورخ 12/12/96 به  مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) ،ویژه برنامه بزرگداشت مقام مادران و همسران شهدا به تاسی از این بانوی بزرگوار در مدرسه علمیه حضرت فاطمه (س) برگزار گردید.

در این مراسم سرکار خانم احمد خان مدیریت محترم مدرسه در به مقام شامخ  بانوی بزرگ حضرت ام البنین (س) پرداختند و ایشان را الگوی کامل و جامع یک زن مسلمان و ولایت مدار معرفی نمودند.خانم احمد خان ضمن بیان نقش مهم و تاثیر گذار این بانوی شریف در واقعه کربلا توسط همایت از کانون اهل بیت (ع) و تربیت فرزندان ولایت مدار اشاره نمود.

در ادامه از همسر شهید خانم حسینی دعوت گردید تا طلاب با سبک زندگی این مادران و همسران عاشورایی آشنا گردند . این بانوی عزیز با بیان خاطره هایی از آغاز زندگی مشترک و چگونگی اندیشه انقلابی و اسلامی یاد شهدای گرانقدر را زنده نمود.در پایان از همسر شهید توسط مدیریت مدرسه با هدای هدیه ای قدر دانی گردید.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :