شنبه 16 فروردين 1399 - 11 شعبان 1441 - 2020 آوريل 04 - ساعت 7:45

نماز جمعه مسلمانان فنلاند به صورت «آنلاین» برگزار شد

به گفته امام جماعت مسجدی در فنلاند درحالی هر که هفته حدود ۱۰۰ شرکت کننده در نماز جمعه دارند، این هفته بیش از ۶۰ هزار نفر در پخش «آنلاین» نماز جمعه شرکت کرده اند.

درخواست کمک آمریکا از مقام های سوریه برای آزادسازی خبرنگارش

رئیس جمهوری آمریکا فاش کرد که دولتش از مقام های سوریه برای آزادسازی شهروند آمریکایی درخواست کمک کرده و نامه ای با این مضمون به دمشق ارسال کرده است. به گزارش العالم به نقل از روسیا الیوم، "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری آمریکا، امروز- پنجشنبه- طی کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد، ایالات متحده تمام تلاش خود را برای آزادی "آستین تیس" روزنامه نگار در سوریه انجام داده است. ترامپ گفت: "ما روی کمک مقام های سوریه حساب می کنیم و اخیرا نامه ای برای آنها ارسال کرده ایم."

جنگ علیه دین با رمز کرونا

«کرونا» بهانه ای شده است تا رسانه های ضدانقلاب و شبکه های ماهواره ای پارسی زبان، علیه دین و اعتقادات هجمه های سنگینی وارد کنند.

چرا رسانه های ضدانقلاب سنگ قرنطینه را به سینه می زنند؟

قرنطینه در ایران جواب نمی دهد و علت اصلی نیز فرهنگ مردم است. فرهنگ مردم ما تحکم و اجبار و الزام را تاب نمی آورد. مسوولین ناگزیرند به این منطق و فرهنگ توجه کنند و ابتدا با هدایت و راهنمایی مردم را مجاب کنند تا همراهی داشته باشند.

چرا ترامپ روز دعا تعیین کرده است؟ چرا روزنامه ها و تلوزیون آمریکا دست به دعا شدند؟

چرا ترامپ روز دعا تعیین کرده است؟ چرا روزنامه ها و تلوزیون آمریکا دست به دعا شدند؟ چون یکی از دلایل تشدید ابتلا و کشندگی بالای ویروس کرونا استرس هست ، و درمان استرس هم آرامش است.

جنگ جهانی سوم

ما دراین جنگ از بیش از 18 ملیت مختلف ، از سرباز صفر تا سرهنگ اسیر گرفته ایم . می پرسی چگونه ممکن است !!؟ همان اوایل جنگ بود که شاه حسین(پادشاه اردن) 5000 هزار نیروی نظامی به عراق فرستاد . یمن تیپ پیاده العروبه را به صدام پیشکش کرد .

  • تعداد رکوردها : 6