جمعه - 2019 آگوست 23 - 22 ذيحجه 1440 - 1 شهريور 1398
Delicious facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 252398
تاریخ انتشار : 25 دی 1397 14:0
تعداد بازدید : 149

مدرسه علمیه الزهرا س واوان

نشست مشترک تبلیغات اسلامی با مسؤولان مدرسه الزهرا (س) واوان برگزار شد.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا (س) واوان عنوان کرد: نشست مشترک رییس تبلیغی و آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی با مدیرو معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا(س) واوان به منظور ساماندهی مبلغان خواهر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مدرسه علمیه الزهرا (س) واوان، خانم سیفی زاده معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا (س) واوان گفت: سه شنبه 25 دی ماه سال جاری  نشست مشترکی در مدرسه علمیه الزهرا(س) واوان با حضور حجت الاسلام عزیزی رییس تبلیغی و آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران ، مدیر و معاون فرهنگی این مدرسه برگزار شد.

وی افزود: این نشست مشترک به منظور تعامل مدرسه علمیه الزهرا(س) واوان با دفتر تبلیغات در جهت ساماندهی مبلغان خواهر و برگزاری کارگاه های آموزشی و تبلیغی ویژه خواهران مبلغ صورت پذیرفت.

معاون فرهنگی مدرسه علمیه الزهرا (س) واوان  در خصوص اهداف این نشست بیان کرد: از مهم ترین اهداف، تربیت مبلغ و تزریق آن به جامعه است چرا که با تربیت مبلغ و اعزام آنان به مناطق مورد نیاز می توان تربیت جامعه را تضمین کرد.

همچنین در این نشست مقرر شد طلاب مبلغ به منظور سازماندهی در سامانه سمتا ثبت نام کرده تا پس از انجام مصاحبه پرونده تبلیغی برای ایشان ایجاد شود، و نیز به منظور تشکیل گروه تبلیغی در سطح اسلامشهر و واوان تعاملاتی صورت گرفت.

در پایان این نشست حجت الاسلام عزیزی رییس تبلیغی و آموزش های کاربردی دفتر تبلیغات اسلامی از کلاس ها و فضای مدرسه علمیه الزهرا(س) واوان دیدن کرد.

 

 


                                     


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :